0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Extraliga
HC Kometa Brno
۱
۳
BK Mlada Boleslav
Finished
۲۰:۳۰
HC Vitkovice Steel
۴
۳
HC Motor Ceske Budejovice
Finished
۲۰:۰۰
HC Sparta Praha
۳
۱
Bili Tygri Liberec
Finished
۲۱:۰۰
HC Energie Karlovy Vary
۱
۳
HC Dinamo Pardubice
Finished
۲۰:۰۰
HC Verva Litvinov
۱
۲
HC Ocelari Trinec
Finished
۲۰:۰۰
HC Mountfield Hradec Kralove
۱
۴
HC Skoda Plzen
Finished
۲۰:۳۰
Rytiri Kladno
۵
۲
HC Olomouc
Finished
۲۰:۳۰
Finland
SM Liiga
HIFK Helsinki
۱
۲
Karpat-Oulu
Finished
۲۰:۰۰
Jyp Jyvaskyla
۶
۲
Mikkelin Jukurit
Finished
۲۰:۰۰
Ilves Tampere
۶
۲
Pelicans Lahti
Finished
۲۰:۰۰
KooKoo Kouvola
۵
۱
Sport Vaasa
Finished
۲۰:۰۰
United States
NHL
Boston Bruins
۳
۲
Carolina Hurricanes
Finished
۲۱:۳۰
Washington Capitals
۳
۰
Calgary Flames
Finished
۲۲:۳۰
Minnesota Wild
۳
۴
Toronto Maple Leafs
Finished
۲۲:۳۰
Chicago Blackhawks
۲
۳
Montreal Canadiens
Finished
۲۲:۳۰
Anaheim Ducks
۱
۵
Ottawa Senators
Finished
۲۳:۳۰
Slovakia
Extraliga
MHk 32 Liptovsky Mikulas
۲
۳
Dukla Michalovce
Finished
۱۹:۳۰
HC Kosice
۲
۰
HK Poprad
Finished
۲۰:۰۰
Spisska Nova Ves
۵
۲
HC Presov
Finished
۲۰:۰۰
MHK Nitra
۰
۳
HKM Zvolen
Finished
۲۰:۳۰
Slovan Bratislava
۱
۲
Dukla Trencin
Finished
۲۰:۳۰
HC 05 Banska Bystrica
۲
۳
HK Nove Zamky
Finished
۲۱:۰۰
Germany
DEL2 Bundesliga
Eisbaren Regensburg
۳
۵
Selber Wolfe
Finished
۲۲:۳۰
Lausitzer Fuchse
۵
۳
Dresdner Eislowen
Finished
۲۲:۰۰
EHC Freiburg
۱
۰
ETC Crimmitschau
Finished
۲۲:۰۰
Landshut Cannibals
۳
۶
Krefeld Pinguine
Finished
۲۲:۰۰
EHC Bayreuth Tigers
۳
۵
Kassel Huskies
Finished
۲۲:۳۰
EC Bad Nauheim
۴
۲
ESV Kaufbeuren
Finished
۲۲:۰۰
Heilbronner Falken
۲
۳
Ravensburg Towerstars
Finished
۲۲:۰۰
Austria
EHL
HC TWK Innsbruck
۵
۳
Val Pusteria Wolves
Finished
۲۱:۴۵
Vienna Capitals
۳
۰
EC Red Bulls Salzburg
Finished
۲۱:۴۵
EHC Liwest Black Wings Linz
۳
۲
HK Olimpija
Finished
۲۱:۴۵
EC VSV
۳
۴
Fehervar AV19
Finished
۲۱:۴۵
Klagenfurt AC/EC KAC
۰
۱
HC Bolzano South Tyrol
Finished
۲۱:۴۵
Kazakhstan
Championship
Gornyak Rudnyi
۲
۴
HK Aktobe
Finished
۱۶:۳۰
Saryarka Karaganda
۷
۱
Beybarys Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Mestis
Kokkolan Hermes
۴
۶
Joensuu Kiekko-Pojat
Finished
۲۰:۰۰
Hokki Kajaani
۱
۲
Roki
Finished
۲۰:۰۰
Kettera
۵
۶
Keupa HT
Finished
۲۰:۰۰
HK Zemgale
۳
۱
Kiekko-Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Kristianstads IK
۳
۲
HC Vita Hasten
Finished
۲۱:۳۰
IF Bjorkloven
۶
۲
AIK IF
Finished
۲۰:۳۰
Vasterviks IK
۰
۲
Ostersunds IK
Finished
۲۱:۳۰
Djurgardens IF
۲
۴
Almtuna IS
Finished
۲۱:۳۰
Mora IK
۳
۶
MODO
Finished
۲۰:۳۰
Sodertalje SK
۱
۳
Tingsryds AIF
Finished
۲۱:۳۰
Bofors Karlskoga
۴
۲
VIK Vasteras
Finished
۲۳:۰۰
Germany
DEL Bundesliga
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
۳
۲
Iserlohn Roosters
Finished
۲۲:۰۰
Kolner Haie
۲
۳
ERC Ingolstadt
Finished
۲۲:۰۰
Dusseldorfer EG
۰
۲
Augsburger Panther
Finished
۲۲:۰۰
Eisbaren Berlin
۲
۳
Thomas Sabo Ice Tigers
Finished
۲۲:۰۰
Bietigheim Bissingen Steelers
۴
۵
Adler Mannheim
Finished
۲۲:۰۰
Schwenninger Wild Wings
۲
۳
EHC Red Bull Munchen
Finished
۲۲:۰۰
France
Ligue Magnus
Dragons de Rouen
۷
۳
Chamonix HC
Finished
۲۲:۳۰
Scorpions De Mulhouse
۸
۲
Anglet Hormadi Elite
Finished
۲۲:۳۰
Cergy-Pontoise
۴
۶
Ducs d'Angers
Finished
۲۳:۰۰
Boxers de Bordeaux
۲
۳
Rapaces de Gap
Finished
۲۳:۰۰
Nice Aigles
۴
۳
Amiens Somme
Finished
۲۲:۳۰
Bruleurs de Loups Grenoble
۴
۱
Briancon
Finished
۲۲:۴۵
United States
AHL
Calgary Wranglers
۵
۱
Abbotsford Cannuck
Finished
۲۳:۳۰
Calgary Wranglers
۳
۴
Coachella Valley Firebirds
Finished
۰۵:۳۰
United Kingdom
Elite League
Glasgow Clan
۶
۱
Dundee Stars
Finished
۲۳:۰۰
Switzerland
NLA
SC Langnau Tigers
۲
۱
Kloten Flyers
Finished
۲۲:۱۵
Geneve Servette HC
۱
۳
SC Bern
Finished
۲۲:۱۵
HC Ajoie
۵
۶
HC Lausanne
Finished
۲۲:۱۵
HC Fribourg-Gottero
۲
۱
HC Lugano
Finished
۲۲:۱۵
HC Ambri-Piotta
۰
۲
EHC Biel
Finished
۲۲:۱۵
Sweden
Hockeyettan Ostra
Visby/Roma HK
۴
۰
Wings HC Arlanda
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Hockeyettan Vastra
Tranaas AIF
۴
۰
Skovde IK
Finished
۲۱:۳۰
Russia
KHL
Red Star Kunlun Heilongjiang
۵
۲
HC Sochi
Finished
۲۰:۰۰
HC Admiral Vladivostok
۴
۳
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۳۰
HC Barys Astana
۱
۴
Spartak Moscow
Finished
۱۷:۰۰
Salavat Yulaev Ufa
۳
۲
Avtomobilist Yekaterinburg
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Metal Ligaen
Odense Bulldogs
۶
۱
Herlev Eagles
Finished
۲۱:۳۰
Rodovre Mighty Bulls
۱
۲
AaB Aalborg Pirates
Finished
۲۲:۳۰
SonderjyskE
۵
۲
Herning Blue Fox
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
Extraliga U20
Vitkovice U20
۱
۴
Litvinov U20
Finished
۱۹:۳۰
Trinec U20
۳
۱
Karlovy Vary U20
Finished
۲۰:۳۰
Norway
1. Division
Lorenskog IK
۲
۳
Furuset Ishockey IF
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Hockeyettan Sodra
Morrum Gois IK
۰
۵
Kallinge/Ronneby IF
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Polish Hockey League
MMKS Podhale Nowy Targ
۲
۳
Ciarko PBS Bank KH Sanok
Finished
۲۰:۳۰
Aksam Unia Oswiecim
۷
۴
KS Cracovia Krakow
Finished
۲۰:۳۰
JKH GKS Jastrzebie
۱
۴
Gorniczy Klub Sportowy Tychy
Finished
۲۰:۳۰
HC GKS Katowice
۸
۴
Nesta Karawela Torun
Finished
۲۱:۰۰
Hungary
Erste Liga
CS Progym Gheorgheni
۴
۲
MAC Ujbuda
Finished
۲۰:۰۰
Corona Brasov
۴
۳
Ferencvarosi TC
Finished
۲۰:۰۰
Csikszereda
۴
۳
Ujpesti TE
Finished
۲۰:۰۰
Fehervar Hockey Academy 19
۳
۵
DVTK Jegesmedvek
Finished
۲۱:۰۰
Russia
MHL
HC SKA Varyagi U20
۵
۱
Akm-Junior Novomoskovsk U20
Finished
۱۳:۳۰
Stalnye Lisy U20
۳
۲
Mamonty Yugry U20
Cancelled
۱۵:۰۰
Ladja Togliatti U20
۳
۷
Reaktor Nizhnekamsk U20
Finished
۱۶:۳۰
Sarmaty Orenburg U20
۶
۵
HC Molot Perm U20
Finished
۱۷:۰۰
Chaika Nizhny Novgorod U20
۷
۳
Tyumen Legion U20
Finished
۱۷:۳۰
Loko-76 U20
۴
۲
Avto U20
Finished
۱۹:۰۰
SKA-Kareliya Kondopoga U20
۴
۲
Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
1.Liga
Skalica
۳
۲
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
inprogress
۱۹:۳۰
Levice
۲
۱
HC 19 Humenne
Finished
۲۰:۳۰
HK Brezno
۱
۰
Trnava
Finished
۲۰:۳۰
Mhk Dubnica Nad Vahom
۲
۶
MSHK SKP Zilina
Finished
۲۰:۳۰
HK MSK Ziar nad Hronom
۲
۳
Slovan Bratislava II
Finished
۲۰:۳۰
MHC Mountfield Martin
۳
۰
Topolcany
Finished
۲۰:۳۰
Russia
VHL
Izhstal Izhevsk
۲
۱
Buran Voronezh
Finished
۱۸:۰۰
SKA Neva
۳
۲
Lada Togliatti
Finished
۱۹:۳۰
HK Dynamo Sankt Petersburg
۳
۲
AK Bars Kazan
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Zolotyye Drakony
۱
۰
Ledovyy Desant
Cancelled
۰۹:۳۰
Krasnyye Krylia
۰
۷
Stalker
Cancelled
۱۰:۳۰
Stalker
۵
۴
Ledovyy Desant
Cancelled
۱۱:۳۰
Zolotyye Drakony
۲
۰
Krasnyye Krylia
Finished
۱۲:۳۰
Ognennyye Pantery
۵
۱
Chernyye Grifony
Finished
۲۲:۳۰
Bystrye Rysi
۴
۵
Beshenyye Psy
Finished
۲۳:۳۰
United States
ECHL
Fort Wayne Komets
۰
۶
Cincinnati
Finished
۰۴:۰۰
Canada
OHL
Otters
۴
۲
Soo Greyhounds
Finished
۰۳:۳۰
North Bay Battalion
۵
۰
Ottawa 67s
Finished
۰۳:۳۰
Peterborough Petes
۴
۶
Sudbury Wolves
Finished
۰۳:۳۵
Canada
QMJHL
Cape Breton Eagles
۲
۷
Saint John Sea Dogs
Finished
۰۲:۳۰
Charlottetown Islanders
۳
۵
Acadie-Bathurst Titan
Finished
۰۲:۳۰
Halifax Mooseheads
۳
۴
Val-d'Or Foreurs
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Hockeyettan Norra
Pitea HC
۳
۶
Hudiksvalls HC
Finished
۲۱:۳۰