0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
Friendly Club Matches
RB Leipzig
۶
۰
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۰
AS Roma
Finished
۱۴:۰۰
FK Austria Wien II
۲
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۹:۳۰
KS Gornik Zabrze
۴
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۴:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۳۰
Stal Mielec
۱
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
SK Rapid Wien II
۱
۱
Ried II
Finished
۲۱:۳۰
Podbrezova
۱
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۰
۰
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۶:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۱
۲
TSV Hartberg
Finished
۱۶:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۴
SK Sturm Graz
Finished
۱۷:۰۰
Grazer AK 1902
۵
۱
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۱۹:۳۰
Kolding IF
۱
۳
FC Fredericia
Finished
۱۳:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۴
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۳۰
Povazska Bystrica
۶
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۶:۳۰
SK Rapid Wien
۲
۲
Floridsdorfer AC
Finished
۱۷:۳۰
Al Shabab Riyadh
۰
۱
Sunderland
Finished
۱۶:۳۵
Turkey
1. Lig
Denizlispor
۰
۰
Bodrumspor
Finished
۲۰:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۱
۳
Mumbai City FC
Finished
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
League Cup
Al Jazira
۳
۱
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۶:۱۵
Al Bataeh
۲
۱
Al-Nasr
Finished
۱۶:۱۵
Al Wasl
۰
۴
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۹:۰۰
Northern Ireland
Premiership
Larne
۰
۲
Coleraine FC
Finished
۲۳:۱۵
Bahrain
Premier League
Al Riffa
۱
۱
Sitra
Finished
۱۸:۳۰
Al-Muharraq
۲
۱
Al Shabab Manana
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
SD Huesca
۰
۰
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۳:۳۰
China
League One
Sichuan Jiuniu
۱
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۰۰
Shenyang Urban FC
۱
۰
Beijing Institute of Technology FC
Cancelled
۱۰:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Nantong Zhiyun
Cancelled
۱۰:۰۰
France
National
Paris 13 Atletico
۱
۱
US Concarneau
inprogress
۲۲:۰۰
Le Puy
۰
۲
Bourg-Peronnas
Finished
۲۲:۰۰
CS Sedan-Ardennes
۲
۱
FC Bastia-Borgo
Finished
۲۲:۰۰
Stade Briochin
۱
۲
Cholet
Finished
۲۲:۰۰
Martigues
۲
۲
Orleans US 45
Finished
۲۲:۰۰
Red Star 93 Saint Ouen
۱
۰
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۲:۰۰
Avranches
۳
۴
Dunkerque
Finished
۲۲:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۰
۲
Versailles 78
Finished
۲۲:۰۰
China
Super League
Chengdu Rongcheng FC
۳
۰
Guangzhou City
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Shenhua
۱
۲
Beijing Guoan FC
Cancelled
۱۵:۰۰
Thailand
Thai League 1
Buriram United FC
۱
۰
Ratchaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۱
۰
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
Algeria Cup
MC Oran
۱
۱
Oued Akbou
Finished
۱۷:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۲
USM Annaba
Finished
۱۶:۳۰
JS Kabylie
۱
۰
JSM Tiaret
Finished
۱۹:۳۰
SKAF Khemis Melina
۳
۲
US Biskra
Finished
۱۶:۳۰
ES Besbes
۱
۰
IRB Sedrata
Finished
۱۶:۳۰
MSP Batna
۱
۲
El Bayadh
Finished
۱۶:۴۵
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
ASO Chlef
Finished
۱۶:۳۰
ES Mostaganem
۱
۰
WAB Tissemessilt
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Bayern Munich II
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۲۱:۳۰
Heimstetten
۰
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۲۱:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۰
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
San Marino
Campionato
AC Libertas
۰
۱
SP Tre Penne
Finished
۲۳:۴۵
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۰
Olancho FC
Finished
۰۰:۳۰
India
Punjab Super League
Sri Guru Hargobind Sahib FA
۱
۰
Guru FC
Finished
۰۹:۰۰
Roundglass Punjab FC
۱
۰
Punjab Police Jalandhar
Cancelled
۱۲:۰۰
Switzerland
Challenge League
Yverdon-Sports
۳
۱
Neuchatel Xamax FC
Finished
۲۲:۰۰
FC Schaffhausen
۱
۰
AC Bellinzona
Finished
۲۲:۴۵
Oman
Professional League
Al Nahda
۱
۰
Al Bashaer
Finished
۱۶:۱۵
Dhofar SCSC
۲
۲
Al Nasr SCSC
Finished
۱۸:۳۰
Sur SC
۲
۳
Al Rustaq
Finished
۱۶:۰۰
Algeria
U19 League
HB Chelghoum Laid U19
۲
۳
CR Belouizdad U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Mostaganem U19
۲
۲
Academie FAF U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Saoura U19
۲
۰
MC El Bayadh U19
Finished
۱۱:۳۰
RC Kouba U19
۰
۲
USM Alger U19
Finished
۱۱:۳۰
Paradou AC U19
۲
۰
IB Khemis El Khechna U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Alger U19
۵
۲
RC Arba U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Sour Ghozlane U19
۱
۲
JS Bordj Menaiel U19
Finished
۱۱:۳۰
NC Magra U19
۱
۳
Olympique Medea U19
Finished
۱۱:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Dundela
۳
۴
Newington FC
Finished
۲۳:۱۵
Harland and Wolff Welders
۱
۳
Annagh United
Finished
۲۳:۱۵
Costa Rica
Copa Costa Rica
CS Cartagines
۱
۰
Municipal de Turrialba
Finished
۰۳:۳۰
AD San Carlos
۴
۲
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Iraklis 1908 FC
۲
۳
Panathinaikos II
Finished
۱۶:۴۵
Belgium
First Division B
Genk U23
۲
۰
RWD Molenbeek
Finished
۲۲:۳۰
Club NXT
۴
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۲۲:۳۰
World
FIFA World Cup, Group B
England
۰
۰
USA
Finished
۲۲:۳۰
Wales
۰
۲
Iran
Finished
۱۳:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Nafta Lendava
۴
۲
Krsko
inprogress
۲۰:۳۰
Aluminij
۱
۲
NK Rogaska
Finished
۱۸:۳۰
Japan
Regional League
Briobecca Urayasu SC
۱
۰
Kariya
Finished
۰۸:۰۰
Okinawa SV
۰
۰
Tochigi City
Finished
۰۵:۱۵
Ethiopia
Premier League
Bahir Dar Ketema
۱
۰
Adama Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Fasil Kenema
۳
۰
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Scottish FA Cup
Broomhill
۱
۲
Alloa Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۰
۰
Metal Kharkiv
Finished
۱۴:۳۰
World
FIFA World Cup, Group A
Qatar
۱
۳
Senegal
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
۱
۱
Ecuador
Finished
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Bassam
۱
۱
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
AFAD Djekanou
۱
۰
Denguele Sports D'Odienne
Finished
۲۱:۳۰
Cyprus
1. Division
Akritas Chlorakas
۲
۱
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۲۰:۳۰
Wales
Cymru South
Abergavenny Town FC
۰
۰
Ammanford AFC
Finished
۲۳:۰۰
England
Premier League Cup U21
Cardiff U21
۱
۰
Reading U21
Finished
۱۷:۳۰
Huddersfield U21
۲
۰
Middlesbrough U21
Finished
۱۶:۳۰
Peterborough United U21
۰
۰
Aston Villa U21
Finished
۱۶:۳۰
Watford U21
۴
۳
West Bromwich U21
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga II
FC Buzau
۰
۱
CS Concordia Chiajna
Finished
۲۱:۳۰
New Zealand
National League Championship
Christchurch United
۴
۱
Cashmere Technical
Finished
۰۹:۳۰
Uganda
Premier League
Bul FC
۲
۰
Busoga United FC
Finished
۱۴:۳۰
Villa SC
۰
۳
Kampala City
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
2. NL
Opatija
۱
۱
NK Jadran LP
Finished
۱۶:۰۰
Costa Rica
U20 League
Herediano U20
۱
۳
Santos de Guapiles U20
inprogress
۱۹:۳۰
AD Grecia U20
۱
۱
Municipal Perez Zeledon U20
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Bulgaria U21
۰
۳
Bosnia and Herzegovina U21
Finished
۱۹:۳۰
Syria
Syrian Premier League
Al-Jazeera
۰
۱
Al-Jaish
Cancelled
۱۴:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Luckenwalde
۳
۱
Tennis Borussia Berlin
Finished
۲۱:۳۰
Lichtenberg 47
۰
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۳
Greifswalder FC
Finished
۲۱:۳۰
Tanzania
Premier League
Geita Gold FC
۱
۰
Ihefu FC
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
Ethnikos Achnas FC
۲
۰
Anagennisi Deryneia
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Landesliga
Klub Kosova Hamburg
۲
۱
ASV Hamburg
Finished
۲۱:۳۰
SC 1911 Kapellen-Erft
۵
۰
SG Unterrath
Finished
۲۲:۰۰
SC Victoria Mennrath
۳
۱
Rather SV
Finished
۲۲:۳۰
Victoria Hamburg II
۳
۳
HSV Barmbek-Uhlenhorst
Finished
۲۳:۰۰
Germany
Regionalliga North
VfB Lubeck
۲
۱
Hamburger SV II
Finished
۲۲:۰۰
Netherlands
Eredivisie Women
PEC Zwolle (W)
۱
۰
Telstar (W)
inprogress
۲۲:۰۰
ADO Den Haag (W)
۳
۰
SC Heerenveen (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Fortuna Sittard (W)
۴
۰
VV Alkmaar (W)
Finished
۲۲:۰۰
Romania
Liga III, Seria 4
FCSB II
۲
۳
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۵:۳۰
FC Pucioasa
۰
۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۵:۳۰
CS Real Bradu
۱
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۵:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Karbala FC
۱
۰
Al Sinaah
Finished
۱۹:۳۰
Erbil SC
۱
۰
Al Shorta
Finished
۱۵:۰۰
Al Kahrabaa Club
۲
۱
Al-Karkh
Finished
۱۳:۳۰
Al Qasim SC
۰
۰
Zakho
Cancelled
۱۵:۰۰
India
Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۵
۰
Shastri FC
Finished
۰۹:۴۵
Garhwal Diamond FC
۵
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
Tipsport Liga
FC Zlin
۲
۳
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۴
۱
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۳:۰۰
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۳:۰۰
Pardubice
۳
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۳:۰۰
FC Hradec Kralove
۲
۵
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۳:۰۰
Egypt
Division 2
El Terasanah
۱
۰
Kahraba Ismailia
Cancelled
۱۶:۰۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Petrojet
Finished
۱۶:۰۰
Al Qanah
۱
۱
El Sharqia Dokhan
Finished
۱۶:۰۰
FC Porto Suez
۳
۲
Mostaqbal Watan Club
Finished
۱۶:۰۰
Al Nasr Cairo
۰
۱
Suez Montakhab
Finished
۱۶:۰۰
El Alameen
۰
۱
Telecom Egypt
Finished
۱۶:۰۰
El Entag El Harby
۰
۱
El Obour SC
Finished
۱۶:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۲
۰
Wady Degla
Finished
۱۶:۰۰
Dayrout
۴
۰
Mallawi SC
Finished
۱۶:۰۰
Mali
Premiere Division
AS Real Bamako
۲
۲
AS Bakaridjan
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Bamako
۱
۳
AS Korofina
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Central Youth League
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۳
۱
MKS Polonia Warszawa U19
Finished
۱۶:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
CSM Alexandria
۳
۰
Vedita Colonesti
Finished
۱۵:۳۰
AS Minerul Costesti
۰
۴
ACS Flacara Horezu
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III Seria 10
Lotus Baile Felix
۳
۲
Minerul Ocna Dej
Cancelled
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Arminia Ludwigshafen
۰
۳
TuS Mechtersheim
inprogress
۲۱:۳۰
SV 07 Elversberg II
۳
۴
FSV Jagersburg
Finished
۲۱:۳۰
FC Hertha Wiesbach
۲
۲
SV Morlautern
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
FC Oberneuland
۳
۱
TuSpo Surheide
Finished
۲۲:۰۰
Romania
Liga III, Seria 7
CS Gilortul Targu Carbunesti
۳
۱
ACSO Filiasi
Finished
۱۵:۳۰
CSM Cetate Deva
۸
۰
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Cancelled
۱۵:۳۰
Uruguay
Reserve League
Albion Reserves
۱
۲
Danubio Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
FC Kray
۱
۳
SSVg Velbert
Finished
۲۱:۴۵
Germany
Bundesliga Women
1. FFC Turbine Potsdam (W)
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۲۱:۴۵
Germany
Oberliga Hamburg
Hamm United
۱
۳
Curslack-Neuengamme
Finished
۲۲:۰۰
Hamburger SV III
۳
۱
Victoria Hamburg
Finished
۲۲:۳۰
TUS Osdorf
۳
۴
FC Altona 93
Finished
۲۲:۰۰
Uzbekistan
Super League
FC Turon
۲
۱
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Verbandsliga
Dersim Russelsheim
۱
۲
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Finished
۲۲:۰۰
Colombia
Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۳
۱
Envigado FC Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Real Santuario
۱
۲
CD Gallegol
Finished
۲۰:۳۰
Lebanon
Premier League
Tripoli SC
۲
۲
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۵:۴۵
Jordan
Jordan League Women
Al Ittihad (W)
۳
۰
Al Nasr (W)
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista Women
Portuguesa de Desportos SP (W)
۱
۲
Pinda SC (W)
Finished
۲۱:۳۰
England
Professional Development League
Sheffield Utd U21
۳
۰
Crewe Alexandra U21
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
SC Eltersdorf
۳
۱
SpVgg SV Weiden
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
FC Wegberg-Beeck
۲
۰
Bonner SC
Finished
۲۲:۳۰
Gibraltar
National League
Europa Point FC
۰
۶
St. Josephs FC
Finished
۲۳:۱۵
Algeria
League Women
JF Khroub (W)
۱
۱
ASE Alger Center (W)
Finished
۱۲:۳۰
CF Akbou (W)
۷
۰
FC Bejaia (W)
Finished
۱۲:۳۰
MZ Biskra (W)
۰
۳
CS Constantine (W)
Finished
۱۲:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Fursan Hispania FC
۰
۱
Al-Ramms
inprogress
۱۶:۱۵
Dubai City FC
۰
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۱۵
Belgium
Super League Women
Anderlecht (W)
۵
۳
Club Brugge (W)
Finished
۲۲:۳۰
Charleroi (W)
۳
۱
Eendracht Aalst (W)
Finished
۲۲:۳۰
France
National 2, Group B
Colmar
۲
۱
Boulogne
Finished
۲۲:۰۰
Furiani Agliani
۲
۱
Reims II
Finished
۲۲:۳۰
France
National 2, Group A
FC Chambly Thelle
۰
۰
Rouen
Finished
۲۲:۳۰
Vannes
۲
۲
Blois Foot 41
Finished
۲۲:۳۰
Mauritania
Division 1
ACS Ksar
۱
۱
Nouakchott King's
Finished
۲۳:۱۰
FC Nouadhibou
۳
۱
AS Garde Nationale
Finished
۲۰:۳۰
Burkina Faso
Premier League
AS Police
۰
۱
ASF Bobo Dioulasso
inprogress
۲۱:۱۵
US Forces Armees
۰
۰
AS Douanes Ouagadougou
Finished
۱۹:۰۰
Romania
Liga III, Seria 3
Farul Constanta II
۱۴
۰
Amara
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 8
Phoenix Buzias
۱
۴
Ghiroda SI Giarmata VII
Finished
۱۵:۳۰
India
Mizoram Premier League
FC Venghnuai
۱
۰
Aizawl
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Pernambucano 2
Associacao Atletica Maguary
۰
۱
Central SC
Finished
۲۱:۳۰
CA do Porto Caruaru
۱
۲
Belo Jardim FC
Finished
۲۱:۳۰
France
Division 1 Women
Fleury 91 FC (W)
۱
۰
Stade Reims (W)
Finished
۲۳:۳۰
Croatia
1. HNL U19
NK Radnik Sesvete U19
۰
۳
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۳:۳۰
Morocco
Botola 2
Racing de Casablanca
۱
۱
AS Sale
Finished
۱۹:۳۰
Ittifaq Marrakech
۱
۰
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Dcheira
۱
۲
Chabab Atlas Khenifra
Finished
۱۸:۳۰
JSM Massira
۲
۱
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۴
۱
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۲۲:۰۰
MSV 1919 Neuruppin
۰
۱
FSV Union Furstenwalde
Finished
۲۲:۰۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
FC Chernomorets Balchik
۰
۳
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۴:۰۰
Russia
FNL
Arsenal Tula
۰
۵
FK Baltika Kaliningrad
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
Anadia FC
۱
۲
Felgueiras 1932
Finished
۲۲:۳۰
Austria
Amateur Cup
Favoritner AC
۳
۰
Sportunion Mauer
Finished
۲۱:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Stade Nyonnais
۳
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
SF Siegen 1899
۳
۰
TuS Erndtebruck
Finished
۲۲:۰۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۰
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
India
Super Division Bangalore
Bangalore Eagles
۰
۳
FC Agniputhra
Finished
۱۴:۰۰
Netherlands
U21 League
Go Ahead Eagles U21
۰
۳
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۳۰
Oman
1st Division
Salalah SC
۰
۰
Bidiyah Club
Finished
۱۶:۳۵
France
National 2, Group D
FC Lorient 2
۰
۰
Angouleme Charente FC
Finished
۲۱:۰۰
SO Romorantinais
۲
۲
Les Herbiers
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
League Cup, Group H
CD Tondela
۱
۱
SCU Torreense
Finished
۰۰:۱۵
Liberia
First Division
Cece United
۰
۰
FC BEA Mountain
Finished
۲۱:۰۰
Germany
Berlin Liga
Reinickendorfer Fuchse
۱۱
۰
Lichtenrader BC 25
Finished
۲۲:۰۰
Wales
Cymru North
Ruthin Town FC
۱
۴
Holywell
Finished
۲۳:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
St Mochtas
۳
۱
Maynooth University FC
Finished
۲۳:۱۵
Armenia
1. Division
Urartu Banants 2
۱
۲
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۷:۳۰
Pyunik II
۵
۱
Lernayin Artsakh II
Finished
۱۳:۳۰
Uzbekistan
League Women
Sevinch (W)
۳
۲
Bunyodkor Tashkent (W)
Finished
۱۲:۳۰
Qizilqum (W)
۵
۲
Neftchi Ferghana (W)
Finished
۱۲:۳۰
Armenia
Armenian Cup
Alashkert
۰
۱
Gandzasar Kapan
Finished
۱۳:۳۰