0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup, Group H
Uruguay
۰
۰
Republic of Korea
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
۳
۲
Ghana
Finished
۱۹:۳۰
World
FIFA World Cup, Group G
Switzerland
۱
۰
Cameroon
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
۲
۰
Serbia
Finished
۲۲:۳۰
Europe
UEFA Champions League Women
Juventus FC (W)
۱
۱
Arsenal (W)
Finished
۲۳:۳۰
SL Benfica (W)
۱
۰
Rosengard (W)
Finished
۲۳:۳۰
FC Barcelona (W)
۳
۰
FC Bayern Munchen (W)
Finished
۲۱:۱۵
FC Zurich (W)
۰
۳
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۲۱:۱۵
Slovakia
Super Liga
SK Slovan Bratislava
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۲۱:۰۰
DAC Dunajska
۱
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۲۱:۰۰
FC Spartak Trnava
۴
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۱:۰۰
Angola
Girabola
Primeiro de Agosto
۲
۱
Sporting de Benguela
Finished
۱۸:۰۰
Sagrada Esperanca
۴
۱
Recreativo do Libolo
Finished
۱۷:۳۰
England
Super League Women
Reading FC (W)
۳
۳
Liverpool (W)
Finished
۲۲:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Colombia U20
۲
۲
Ecuador U20
Cancelled
۲۳:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Asec Mimosas
۲
۱
Racing Club d'Abidjan
Finished
۲۱:۳۰
Societe Omnisport De L'armée
۱
۰
Stella Club d Adjame
Finished
۱۹:۰۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۱
۰
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
Kenkre
۱
۱
Churchill Brothers
Finished
۱۴:۳۰
Mauritania
Division 1
Chemal FC
۲
۱
Kaedi FC
Finished
۲۳:۱۰
ASC Gendrim
۲
۲
FC Inter de Nouakchott
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pereira
۲
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۵:۰۵
CD Junior FC Barranquilla
۲
۳
Independiente Santa Fe
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Pasto
۱
۰
America de Cali
Finished
۰۳:۰۰
Bahrain
2nd Division
A'Ali FC
۰
۲
Malkiya Club
Finished
۱۸:۳۰
Bouri Cultural SC
۰
۴
Al-Najma Manama
Finished
۱۸:۳۰
Etehad Al Reef
۱
۱
Al Tadamun Buri
Finished
۱۸:۳۰
India
Delhi Senior Division
Jaguar FC
۶
۲
Youngmen SC
Finished
۱۲:۳۰
National United SC
۵
۰
New Delhi City FC
Finished
۰۹:۴۵
Andorra
1a Divisio
UE Engordany
۰
۴
Inter Club d'Escaldes
Finished
۲۳:۰۰
Uganda
2nd Division
Mbarara City
۱
۱
Police SC
Finished
۱۶:۳۰
Soroti FC
۱
۰
NEC FC Bugolobi
Finished
۱۶:۳۰
Airtel Kitara FC
۳
۰
Calvary FC Midigo
Finished
۱۶:۳۰
Northern Gateway FC
۱
۲
Boma Young FC
Finished
۱۶:۳۰
Ndejje University
۱
۰
Kyetume FC
Finished
۱۶:۳۰
Adjumani Town Council FC
۰
۰
Lugazi Municipal FC
Finished
۱۶:۳۰
Luweero United FC
۰
۰
Kataka FC
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Wayside Celtic FC
۳
۱
St Mochtas
Finished
۲۳:۱۵
Portugal
League Cup, Group G
Leixoes
۲
۱
Santa Clara
Finished
۰۰:۱۵
Uruguay
Reserve League
Cerrito Reserves
۰
۱
Defensor Sporting Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo Reserves
۴
۱
CA Penarol Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۴
۰
Deportivo Maldonado Reserves
Finished
۲۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
Cancun FC
۰
۲
Cruz Azul
Finished
۰۴:۳۰
SAK Klagenfurt
۳
۲
ASK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
IFK Norrkoping
۱
۰
Motala AIF FK
Finished
۲۰:۳۰
SV Kapfenberg
۲
۰
FC Mauerwerk
Finished
۱۶:۳۰
Lion City Sailors FC
۲
۷
Borussia Dortmund
Finished
۱۶:۰۰
AIK
۱
۱
Vasteras SK FK
Finished
۱۶:۳۰
Koge
۴
۱
Fremad Amager
Cancelled
۱۴:۰۰
NS Mura
۲
۲
NK Bravo
Finished
۱۵:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Coban Imperial
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۰:۳۰
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Antigua Guatemala
۳
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
China
League One
Qingdao Hainiu
۱
۱
Qingdao Youth Island
Finished
۱۰:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۵
۲
Tianshan Leopard F.C
Cancelled
۱۰:۰۰
Shanghai Jiading
۱
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۰:۰۰
Ethiopia
Premier League
Wolkite City
۰
۰
Hadiya Hosaena
Finished
۱۶:۳۰
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Arba Minch City FC
Cancelled
۱۹:۳۰
Egypt
Division 2
Al Madina Al Monawara SC
۱
۱
Fayoum FC
Finished
۱۶:۰۰
La Viena FC
۲
۲
El Gounah
Finished
۱۶:۰۰
Misr Lel Makasa
۳
۱
Shoban Moslemen Qena
Finished
۱۶:۰۰
Aluminium Nag Hammadi
۳
۱
Tamya Youth Center
Finished
۱۶:۰۰
Kema Aswan
۰
۴
Asyut Petroleum
Finished
۱۶:۰۰
Aluminium Nag Hammadi
۳
۱
MS Tamia
Finished
۱۶:۰۰
India
Indian Super League
Odisha
۳
۲
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
Oman
Professional League
Al-Ittihad Club (Salalah)
۰
۰
Al Seeb
Finished
۱۶:۳۵
Oman Club
۱
۰
Al Suwaiq
Finished
۱۸:۱۵
Sohar Club
۱
۱
AL Musannah
Finished
۱۶:۱۰
Bahla Club
۴
۲
Al-Orubah
Finished
۱۶:۱۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۳
۳
Thimphu City
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
National League Women
Young Lionesses (W)
۱
۴
Sport & Education (W)
Finished
۱۲:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Naft Al-Wasat
۲
۰
Al Diwaniya
Finished
۱۵:۰۰
Al Quwa/Jawiya
۰
۰
Al Hudod FC
Finished
۱۹:۳۰
Al-Najaf
۲
۱
Newroz SC
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera B
Copiapo
۰
۰
Cobreloa Calama
Cancelled
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Saprissa (W)
۲
۱
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۵:۳۰
Dimas Escazu (W)
۱
۳
Sporting FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Perez Zeledon (W)
۱
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
CS Herediano (W)
۲
۱
Suva Sports (W)
Finished
۰۵:۳۰
Rwanda
National League
Rayon Sports FC
۱
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Women
Corinthians Paulista (W)
۵
۰
Taubate (W)
Finished
۰۱:۳۰
Palmeiras (W)
۵
۰
EC Sao Bernardo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos SP (W)
۱
۳
Sao Paulo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Santos FC (W)
۱۱
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
Ferroviaria (W)
۳
۲
RB Bragantino (W)
Finished
۰۱:۳۰
Liberia
First Division
Invicible Eleven
۱
۵
Nimba Kwado
Finished
۱۹:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Managua FC
۰
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Matagalpa FC
۳
۳
UNAN Managua
Finished
۰۰:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
FS Metta/Lu
۲
۰
SC Grobinas
Finished
۲۰:۳۰
Croatia
3. NL
NK Bistra
۱
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۶:۳۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
Deportivo Saprissa
۲
۰
CS Uruguay de Coronado
Finished
۰۳:۳۰
Armenia
Armenian Cup
FC Shirak
۲
۰
FC Van Charencavan
Finished
۱۷:۳۰
El Salvador
Segunda Division
C.S.D Vendaval
۰
۳
AD Municipal Juayua
Finished
۰۰:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
FC Phoenix Banje
۱
۳
KF Ballkani
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۰
۵
Nacional Asunción Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Spain
University Championship
Universidad CEU San Pablo
۰
۱۲
Universidad Europea De Madrid
Finished
۱۷:۴۵
Georgia
Erovnuli Liga 3
Zestafoni
۰
۲
Kolkheti Poti
Finished
۱۳:۰۰
FC Borjomi
۰
۱
FC Irao
Finished
۱۳:۰۰
Dinamo Tbilisi II
۴
۱
Tbilisi City
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Group B
FC Hirnyk Sport Koms
۰
۲
Chernihiv
Finished
۱۳:۳۰
Jordan
Jordan League Women
Al Ahli Amman (W)
۶
۰
Al Isteklal (W)
Cancelled
۱۸:۳۰