0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League Women
Chelsea (W)
۲
۰
Real Madrid (W)
Finished
۲۳:۳۰
SK Slavia Prague (W)
۰
۱
FSK St. Polten Spratzern (W)
Finished
۲۱:۱۵
Paris Saint Germain (W)
۵
۰
KF Vllaznia (W)
Finished
۲۱:۱۵
AS Roma (W)
۱
۱
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۲۳:۳۰
Ukraine
Premier League
SC Dnipro-1
۰
۰
PFK Oleksandria
Finished
۱۴:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۳
۲
FC Vorskla Poltava
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Russian Cup
PFK Kryliya Sovetov Samara
۲
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FK Krasnodar
۱
۰
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۲۰:۳۰
Gazovik Orenburg
۴
۲
FC Rostov
Finished
۱۴:۳۰
FK Akhmat Grozny
۲
۱
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
Future FC
۲
۱
Aswan FC
Finished
۱۸:۳۰
Pyramids FC
۲
۰
National Bank
Finished
۱۸:۳۰
Pharco
۱
۱
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
2. Division
Esbjerg F.B.
۲
۲
Thisted FC
Finished
۲۱:۰۰
England
EFL Trophy
Port Vale
۲
۱
Barnsley FC
Finished
۲۳:۰۰
Colchester United
۱
۲
Bristol Rovers
Finished
۲۳:۰۰
Europe
EURO U19 Championship Qualification, Group 10
San Marino U19
۰
۲
North Macedonia U19
Finished
۱۵:۳۰
Serbia U19
۲
۰
Norway U19
Finished
۱۵:۳۰
Mauritania
Division 1
AS Douanes
۰
۰
FC Tevragh Zeina
Finished
۲۳:۱۰
ASC Police
۰
۲
ASAC Concorde
Finished
۲۰:۳۰
England
Isthmian League Division One South Center
Bedfont Sports
۳
۲
Walton & Hersham
Finished
۲۳:۱۵
Sutton Common Rovers
۰
۲
Uxbridge FC
Cancelled
۲۳:۱۵
Portugal
League Cup, Group A
Futebol Clube Vizela
۲
۲
Chaves
Finished
۰۰:۱۵
World
Friendly Club Matches
Western Sydney Wanderers
۱
۵
Everton
Finished
۱۲:۱۵
FC Nordsjaelland
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۵:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۴
۴
Wisla Plock
Finished
۱۴:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۲
۲
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۴:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۲۲:۰۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۲
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
Japan
Regional League
Okinawa SV
۰
۰
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۵:۱۵
Tochigi City
۲
۰
Kariya
Cancelled
۰۸:۰۰
Czech Republic
1. Liga Women
AC Sparta Prague (W)
۶
۱
FC Slovacko (W)
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
Eintracht Frankfurt II
۴
۰
FC Hanau 93
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۱
۳
SC Preussen Munster
Cancelled
۲۰:۳۰
Wales
Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۰
۵
Cardiff City (W)
Finished
۲۳:۱۵
Swansea City Ladies AFC (W)
۵
۰
Abergavenny (W)
Finished
۲۳:۰۰
India
Super Division Bangalore
Young Challengers
۲
۰
Bangalore Dream United FC
Finished
۱۰:۰۰
Friends United Bangalore
۱
۲
FC Deccan
Finished
۱۲:۰۰
Kickstart FC
۱
۳
Bengaluru FC
Finished
۱۴:۰۰
Austria
Amateur Cup
KSV Ankerbrot
۲
۱
WAF Brigittenau
Finished
۲۱:۳۰
FC 1980 Wien
۵
۳
SC Ostbahn XI
Finished
۲۱:۰۰
Northern Ireland
Premiership Development League
Cliftonville U20
۴
۲
Dungannon Swifts U20
Finished
۲۳:۱۵
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۲
۳
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
FK Suduva Marijampole
۱
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۲۰:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۲
FK Riteriai
Finished
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai
۲
۳
Siauliai FA
Finished
۲۰:۳۰
FK Panevezys
۲
۱
Lietava Jonava
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Landespokal
FC Gutersloh 2000
۳
۱
SC Obersprockhovel
Finished
۲۲:۰۰
SV Hermersberg
۰
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۲۲:۳۰
Borussia Freialdenhoven
۰
۱
1. FC Duren
Finished
۲۱:۳۰
TSV Meerbusch
۱
۵
FC Bocholt 1900
Finished
۲۲:۰۰
Romania
Liga III, Seria 3
FC Dunarea Calarasi
۱
۱
Farul Constanta II
Cancelled
۱۵:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
FC Drita Gjilan
۱
۲
KF Liria Prizren
Finished
۱۴:۳۰
India
I-League
Roundglass Punjab FC
۱
۱
Rajasthan United
Finished
۱۴:۳۰
Mohammedan SC
۳
۱
Neroca FC
Finished
۱۷:۰۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
Municipal Perez Zeledon
۱
۴
Sporting San Jose
Cancelled
۰۳:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
Levski Krumovgrad
۰
۱
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Karakopru Belediyespor
۲
۱
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۰
۱
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka SK
۲
۰
Catalcaspor
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Edirnespor
۱
۲
Derince Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۱
۲
Yeni Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
1954 Kelkit Belediyespor
۱
۳
Agri 1970 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Sile Yildizspor
۱
۱
Elazigspor
Finished
۱۴:۳۰
Bhutan
Premier League
FC Takin
۶
۲
Paro Rinpung
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۰
۱
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Erbaaspor
۱
۲
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۰
۴
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۲
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۴
۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۳
۲
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Egypt
Division 2
Al Olympi
۰
۱
Itehad Nabarouh
Finished
۱۶:۰۰
Tanta
۰
۲
Dekernes
Finished
۱۶:۰۰
Alexandria Sporting Club
۲
۰
Al Magd
Finished
۱۶:۰۰
Abu Qir Semad FC
۱
۰
Al Masry Salloum FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Pioneers FC
۱
۲
Gomhoryet Shebin
Finished
۱۶:۰۰
El Hammam
۳
۲
Baladiyet El Mahallah
Finished
۱۶:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Karaman
۳
۰
Bayrampasa
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۲
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۱
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۲
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۰
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Elaziz Belediyespor
۱
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۰
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethio Electric SC
۲
۴
Ethiopia Bunna
Finished
۱۹:۳۰
Ethiopian Medhin
۱
۳
Dire Dawa
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar
National League Women
Thitsar Arman (W)
۳
۲
Ispe FC (W)
Cancelled
۱۲:۰۰
Myawadi (W)
۱
۰
Yreo FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
Greece
Amateur Cup
Triglias Rafinas AO
۰
۲
AO Kerateas
Finished
۱۶:۰۰
Palliniakos F.C.
۰
۲
Glyka Nera
Finished
۱۶:۰۰
Lavreotiki
۱
۲
Kyanos Astir Varis
Finished
۱۶:۰۰
AO Peanias
۰
۲
Aris Voulas FC
Finished
۱۶:۰۰
GS Kesarianis
۲
۰
Diagoras Egaleo
Finished
۱۶:۰۰
AC Pathiakakis
۰
۰
Olympiakos Agiou Stefanou
Finished
۱۶:۰۰
AE Neapolis
۱
۰
Asteras Leontiou
Finished
۱۶:۰۰
Aittitos Spata
۰
۲
FC Marko
Finished
۱۶:۰۰
World
FIFA World Cup, Group E
Spain
۷
۰
Costa Rica
Finished
۱۹:۳۰
Germany
۱
۲
Japan
Cancelled
۱۶:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
ES Zarzis
۱
۲
EGS Gafsa
Finished
۱۶:۳۰
AS Djerba
۰
۰
SC Moknine
Finished
۱۶:۳۰
Stade Gabesien
۰
۰
Kalaa Sport
Finished
۱۶:۳۰
Bahrain
Premier League
Al-Ahli Manama
۰
۲
Al Hidd
Finished
۱۹:۰۰
Bahrain SC
۲
۰
Budaiya
Finished
۱۹:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
P.A.O. Rouf
۰
۱
Proodeftiki FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Santa Maria Cilento
۰
۰
Real Agro Aversa
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Sportivo Desamparados Reserves
۱
۰
CA Trinidad
Finished
۲۳:۳۰
Vietnam
Cup
Binh Dinh
۴
۰
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۰
۲
TT Ha Noi
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
Premier League
Gadaffi
۲
۰
Arua Hill
Finished
۱۴:۳۰
Onduparaka FC
۰
۰
Wakiso Giants FC
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FC Hlucin
۰
۲
FC Slovacko B
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Sergipano Women
Cotinguiba SE (W)
۱
۲
Lagarto AC (W)
Finished
۲۱:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
AS Oued Ellil
۱
۱
AS Mhamdia
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
U19 Liga
MFK Ruzomberok U19
۵
۱
Dunajska Streda U19
Finished
۱۴:۳۰
AS Trencin U19
۱
۰
FC Petrzalka U19
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches U21
Malta U21
۲
۱
Andorra U21
Finished
۱۶:۳۰
India
Mizoram Premier League
Chhinga Veng FC
۰
۲
Chawnpui
Finished
۱۷:۰۰
Rwanda
National League
AP Rwandaise FC
۲
۲
Kiyovu Sport
Finished
۱۹:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۲
۰
FK Khujand
Cancelled
۱۲:۳۰
Khatlon Bokhtar
۳
۰
Ravshan Kulob
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Elva
۰
۳
Tallinna JK Legion
Finished
۲۰:۳۰
India
Delhi Senior Division
CISF
۵
۱
Garhwal Diamond FC
Finished
۱۲:۳۰
Poland
Central Youth League
Wisla Krakow U19
۱
۱
Zaglebie Lubin U19
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Copa de la Reina
Cordoba (W)
۰
۴
Madrid CFF (W)
Finished
۲۲:۰۰
Osasuna (W)
۲
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۲۰:۳۰
Albacete (W)
۱
۰
Rayo Valecano (W)
Finished
۲۱:۰۰
Real Oviedo (W)
۱
۲
Deportivo Alaves (W)
Finished
۲۲:۳۰
Alhama CF (W)
۱
۰
Valencia (W)
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Verbandsliga
FSV Trier-Tarforst
۳
۱
FSG Ehrang-Pfalzel
Finished
۲۲:۰۰
World
FIFA World Cup, Group F
Morocco
۰
۰
Croatia
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
۱
۰
Canada
Finished
۲۲:۳۰
Mali
Premiere Division
Djoliba AC
۱
۰
Afrique Football Elite
Finished
۱۹:۳۰
Azerbaijan
Azerbaijan Cup
Sabah
۵
۰
FK Qarabag
Finished
۱۶:۳۰
Energetik Mingechevir
۰
۲
FK Zira
Finished
۱۳:۳۰
Kapaz
۱
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Malta U19
۱
۲
Portugal U19
Finished
۲۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Singida BS FC
۱
۰
KMC FC
Finished
۱۴:۳۰
Mbeya City
۱
۱
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A
Independiente Medellin
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۵:۰۵
Ireland
Leinster Senior League
Home Farm FC
۰
۲
Bangor Celtic FC
Finished
۲۳:۳۰
Cherry Orchard
۱
۳
Greystones United FC
Finished
۲۳:۰۰
Bulgaria
Third League
Chavdar Etropole
۶
۰
Pirin Gotse Delchev
Finished
۱۵:۳۰
South Africa
SAFA League Women
Johannesburg Uni (W)
۰
۳
Mamelodi Sundowns (W)
Finished
۱۷:۳۰